Bordrox Bordro Hizmetleri

[email protected]

Bordro Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Bordro hizmeti, artık her firmanın benimsediği, bünyesindeki ekstra iş yükünden kurtulmak için tercih ettiği bir hizmet türüdür. Bordro hizmeti hakkında bilgi ve hizmet talebinde bulunanların sayısı da bu nedenle hayli artmıştır. Bu amaçla firmamız Bordrox size donanımlı ve profesyonel kadrosuyla ve bütün içtenliği ile hizmet verir.

Bordrolama işlemleri için elzem olan bütün detayları eksiksiz olarak hazırlayacak profesyonel bir kadroya sahiptir. Bordro hizmetleri hakkında bilgi edinmek isterseniz öncelikle hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz İK süreçleri, SGK bildirimleri, teşvikler, prim ve hizmet beyannamelerinin bildirimleri gibi birçok alanda için bizimle çalışmayı deneyebilirsiniz.

Bordro çok geniş kapsamlı bir dökümdür. Ayrıca vergi matrahları, çalışılan günlerin hesaplanması, izinler, terfiler, gelir ve gider kalemleri gibi çok sayıda detay bu dökümlerde yer alır. Peki, neden bordro hizmetlerinde dış kaynak yardımı almalısınız?

Bordro Hizmeti Almak Size Ne Kazandırır?

Yukarıda saydığımız birçok hizmet türü, bordro sınıfında yer alan ve büyük bir titizlik isteyen hizmetleri kapsar. Güncellemelere ve mevzuatların son haline hakim bir ekiple çalışmak, bildirimlerde, teşviklerde, mali denetimlerde size büyük kolaylık sağlar. Bordro hizmeti hakkında daha birçok detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Usulüne uygun şekilde hazırlanan bordro dökümlerinde her şey, yasal şekilde düzenlenir. Yani, gelir ve gider kalemleri, çalışan hakları ve şirket içinde yapılan bütün çalışmaların kayıtları doğru şekilde tutulmuştur. Bu durumda şirketin vergi matrahı ve ödemesi gereken vergiler de doğru tutarda ve zamanında ödenir.

Yapılabilecek her türlü denetim için şirketiniz her an hazırdır. Doğru zamanda yapılan bildirimler ve ödemelerinizi düzenli olarak yaparak, profesyonelliğinizi pekiştirebilirsiniz.

Bütün bu süreci sorunsuz olarak şekillendirecek olan profesyonel bordro firması Bordrox size bu alanda en kaliteli hizmet sunar. Şimdi bizi arayarak hizmet talebinde bulunmadan önce merak ettikleriniz hakkında doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nasıl Bordro Hizmeti Hakkında Bilgi Alırsınız?

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bordro hizmetleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için bize bir telefonla ulaşabilirsiniz. Teknik bordrolamadan, dış kaynağa, teşvik danışmanlığına, küresel bordrolamadan, ARGE bordrolamaya kadar birçok farklı alanda uzman tecrübeye sahibiz.

Bordrox ailesi olarak sizin için her an gelişen ve değişen teşvikleri, vergi matrah oranlarını, aile yardımlarını, bordro hizmeti hakkında gelişen yeni teknolojileri takip ediyoruz. Bordro hizmeti hakkında bilgi vermek ve doğru bilgilere ulaşmak için istifade ettiğimiz kanunlar: İş kanunları ve Vergi kanunları başta olmak üzere SGK mevzuatı ve konu ile bağlantılı yeni düzenlemeler olmak üzere ifade edilebilir.

Bunun için bizi takip ederek ihtiyaç duymanız halinde profesyonel bordro hizmeti hakkında bilgi almanıza ve iş süreçlerinizi çok daha kolay bir şekilde yönetmenize yardım edebiliriz. Böylece işinize tam anlamıyla konsantre olarak bütün enerjinizi şirketinizin yönetimine verebilirsiniz. Ekstra işlerle uğraşarak kafanızı birden çok yere yormanıza gerek kalmaz.

Üstelik bir muhasebe departmanı bile edinmeden Bordrox bordro hizmetleri ile profesyonel iş hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz. Bordro hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için şimdi bizi arayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.