Bordro Hizmetlerinde Kaliteli Denetim


 

Şirketler çoğu zaman kendi bünyelerinde oluşturdukları personel ile ya da dışarıdan aldıkları müşavirlik hizmetleri ile bordro hizmetlerinin tam anlamıyla gerçekleştiğini düşünür ve denetim işlemi yapmazlar. Dolayısı ile bordo hizmetlerinde ya da özlük işlemlerinde hatalı ya da eksik yapılan bir uygulama şirketlere büyük zararlar verebilir.

SGK ya da vergi konularında yapılan eksik ya da fazla bildirimler, muafiyet veya ceza uygulamaları ile idari para cezaları, iş mahkemeleri için gerekli olan özlük ve bordro belgeleri ve daha bir çok konu ne yazık ki prestij kaybına ya da bir takım finansal yüklerin oluşmasına sebebiyet verebilir. Dolayısıyla tam da bu noktada Bordrox, gerçekleştirdiği denetim hizmetleri ile bordro belgelerini ve özlük işlemlerini firmaların talep ettiği noktada denetleyerek, detaylı bir rapor hazırlamaktadır. Bu denetimler yalnızca risk tespiti ve içinde bulunulan durum hakkında bilgi vermekten ziyade ayrıca şirkete yönelik doğru ve kaliteli çözüm önerileri de sunmaktadır.

Genel itibarla profesyonel bordro hizmetleri veren Bordrox, uzman kadrosu ile konu hakkında denetimler de gerçekleştirmekte ve işletmelerin eksik ya da hatalı işlemleri sonucu oluşacak maddi hasarlarına engel olmaktadır. Dolayısı ile bu süreçte Bordrox firması ile tanışarak, şirketinize check up yaptırabilir ve şirketinizin özlük işleri ve bordro hizmetleri konusundaki gelişmelerini rapor halinde alabilirsiniz. İş kanunlarını, mevzuatı ve sektör içindeki tüm gelişmeleri yakinen takip eden Bordrox firması, ayrıca kendi sektörü içinde de en düşük maliyetle en kaliteli hizmeti alabileceğiniz firmaların başında geliyor. Kalite belgelerine sahip olan firmaya resmi web sitesi üzerinden giriş yaparak, konu hakkındaki bilgilerini ve detaylarını inceleyebilir, iletişim adresi ile de irtibata geçebilirsiniz. Sektöründe uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bordro hizmetleri firmasına sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

Fantezi Kutu
Paylaş:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun servisler ve
teknoloji çözümlerimizle neler yapabileceğinizi öğrenin.

Bize Ulaşın