Hakkımızda

Hakkımızda

BORDROX, yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunarak kendi ihtisas alanında maksimum kaliteyi firmalara ulaştırmak için yola çıkmış ve kısa sürede yurt içi ve yurt dışı firmaların dikkatini çeken bir konuma gelmiştir.

Şirketimiz müşterilerine, Bordrolama Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Mali Müşavirlik, Sosyal Sigorta Süreçleri ve İş Hukuku konularında hizmet sunmaktadır.

Firmamız, konusunda uzman kişilerin oluşturduğu özel bir kuruluştur. Yaptığımız işlerde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Bordrox'un ekibi yasal işveren sıfatı ile İş Kanunu ve çalışma mevzuatlarına bağlı kalarak dış kaynak kullanımında, hizmet vermektedir.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

BORDROX, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları,çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

BORDROX'un Hedef ve İlkeleri : Sizler için değer yaratmak, beklentilerinize kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Verilen hizmete sahip çıkmak ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Kalitede ve hizmette en iyi olmak ve karşılıklı güveni korumak ana hedefimizdir.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü BORDROX'ta istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratarak bunun devamlılığını sağlamak seçtiğimiz yoldur.Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak genel bir kuralımızdır.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.Gücümüzü aldığımız sizlere güç katmayı hedef alırız.

INTERNATIONAL ORGANIZATION for STANDARDIZATION

Firmamızın sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları sayesinde hizmet alırken kendinizi güvence altında hissedebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerde profesyonelliğini sahip olduğu sertifikalarla sorgulayabilirsiniz. Bu bağlamda kendinizi güvence altında hissetmek ve işlerinizi profesyonellere teslim etmek istiyorsanız tüm bordrolama hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.


Paylaş:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun servisler ve
teknoloji çözümlerimizle neler yapabileceğinizi öğrenin.

Bize Ulaşın