Bilgi Güvenliği Politikası

Bilgi Güvenliği Politikası

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Firmamız ‘ İnsan Kaynakları Hizmeti, Personel Seçme ve Yerleştirme, Teknik Bordrolama ve Finansal Operasyonlar Dış Kaynak Hizmetleri kapsamında bilgi güvenliğinin sağlanması” alanında hizmet vermektedir. Firmamız gizlilik, bütünlük ve tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarını korumayı taahhüt etmektedir. Bilgi ve bilgi güvenliği gereksinimleri kurumsal hedeflerimiz ile aynı doğrultuda olacaktır. Firmamız yönetimi değişime açık, iyi eğitim almış, konusunda yetkin personel istihdamı sağlayacak ve sektör içerisinde rakiplerimizle rekabeti sağlayacak finansmanı sağlamak, yeterli donanım ve altyapıyı bulunduracaktır. Bu altyapı ve personel ile birlikte gerekli finansmanda sağlanacaktır.
İş sürekliliği ve acil durum planları, veri yedekleme prosedürleri, virüslerden ve bilgisayar korsanlarından sakınma, erişim kontrol sistemleri ve bilgi güvenliği ihlal bildirimi temel faaliyetlerimizin temel taşlarını oluşturacaktır. Yapılan risk değerlendirmeleri sonucunda elde edilen açıklıklar ve tehditler bertaraf edilerek müşteri ve personelimizin bilgilerine güvenli erişim sağlanacaktır.
Ayrıca risk değerlendirmeleri sonucunda amaçlarımızı belirleyip bu amaçlarım başarılması için gerekli olan kaynaklar ve şartlar sağlanacaktır.
Bu politikayı gerçekleştirmek için başta çalışanlarımızın Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarını çalışma biçimi haline getirmelerini beklemekteyiz. Tüm personel ve belirli üçüncü tarafların Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili uygun eğitimleri alması sağlanacaktır.
Bilgi güvenliği ile ilgili uygulanabilir şartlar ve bu şartların getirdiği fırsatlar ve gereklilikler yerine getirilecek ve bu şartlar sürekli iyileştirilecektir. Ayrıca firmamızın, personelimizin ve tüm ilgili tarafların bu sisteme adaptasyonu sağlanacaktır.
Bilgi Güvenliği Politikamız yılda bir kez ya da firmamızla ilgili önemli değişikliklerin olması durumunda uygunluğunu, doğruluğunu ve etkinliğini sağlamak için yönetim ve birim sorumlularının katılımıyla gözden geçirilmekte ve güncelliği sağlanmaktadır.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ


Kalite yönetim sistemimizi gerekli tüm kaynakları sağlayarak sürekli iyileştireceğimizi,
Kaynak temini esnasında özellikle sürdürülebilir kaynak teminine öncelik vereceğimizi,
Ülkemizde hızla büyüyen İnsan Kaynakları sektöründe öncü kuruluşlardan biri olmak için müşteri istek ve beklentileri ve piyasa şartları doğrultusunda ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştireceğimizi,
Düşük hata oranı ile düşük maliyet avantajı sağlayacağımızı,
Çalışanlarımızın eğitimlerle destekleyerek bilinçlendirmeyi, yenilikçi ve üretici yaklaşımları cesaretlendirmeyi,
Tüm bunları yerine getirirken ilgili birincil ve ikincil mevzuat şartlarına, Ürün ve hizmet şartlarına, müşteri şartlarına, standart şartlarına uyacağımızı taahhüt ederiz.

 

 


Paylaş:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun servisler ve
teknoloji çözümlerimizle neler yapabileceğinizi öğrenin.

Bize Ulaşın