Bordro Hizmeti

Bordro Hizmeti

Bordrox şirketi, Bordro Hizmeti konusunda uzman kadrosu ile müşterilerine destek vermektedir. Özel bir kuruluş olan Bordrox şirketi, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti sayesinde de müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Ülkemizin her bölgesine hizmet sunan Bordrox şirketinin web sitesinde, bordro hizmeti vermesinin yanı sıra hangi dallarda hizmet verdiği konularında da ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. İşe Giriş ve Çıkış İşlemleri, Kıdem Tazminatı Hesaplama, İhbar Süre Bildirimleri ve Hesaplaması, Fesih Bildirimleri, İbraname ve Çalışma Belgesi gibi daha onlarca başlık altında destek alabileceğiniz sitede, Entegre Süreçleri başlığı altında; Teşvik ve Destek Süreci, Hesap Pusula Yönetimi ve İzin Süreç Yönetimi konularında da yapabilecekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bordro Hizmetini son derece profesyonel bir şekilde raporlayan Bordrox firması, SGK işe girişi ve çıkış işlemlerini yapan ayrıca iş akdi fesih süreçlerini de takip ederek güvenilir şekilde sonuca ulaşmanıza yardımcı oluyor. Sizi yönlendiren, destek veren, bilgilendiren Bordrox firması, aynı zamanda gizlilik konusunda da ayrı bir önem ve özen göstermektedir.

Bordrox firmasına, hizmet verdiği alanlara ve konulara dair her türlü ayrıntılı bilgiyi web sitesinden öğrenebilir, Bordrox şirketi ile irtibata geçerek, bordro hizmetinden ya da diğer tüm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kullanımı son derece şık ve sade olarak hazırlanmış Bordrox firmasının web sitesinde yer alan Blog kategorisinden sorulan sorulara verilmiş olan yanıtları değerlendirebilir, yazılardan kaynak edinerek yol çizebilir ya da daha fazla yardım, destek ve hizmet almak için Bordrox şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel bir biçimde Bordro Hizmeti sunan Bordrox web sitesi ile en kısa sürede tanışmalı ve dilediğiniz tüm sorulara yanıt alarak, çözüm odaklı bir çalışma içine girebilirsiniz.


Paylaş:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun servisler ve
teknoloji çözümlerimizle neler yapabileceğinizi öğrenin.

Bize Ulaşın