Bordrox Bordro Hizmetleri

[email protected]

Deneyimli Bordro Hizmeti Nedir?

Deneyim, her alanda olduğu gibi bordro hizmetleri için de oldukça önemsenen bir konudur. Deneyimli bordro hizmeti ise size sıfır hata ile hazırlanan bordrolar olarak geri döner. Dijital sistemlerle güncel mevzuata uygun hesaplamalar yapan Deneyimli bordro firması Bordrox sizin için titiz bir çalışma süreci yürütür.

Bütün verileriniz bulut sisteminde saklanarak, olası bir çalınma veya kaybolma riski en aza indirilebilir. Deneyimli bordro hizmetleri size almak istediğiniz aksiyonlarda da yardım eder. Şirketiniz için fayda sağlayacak hangi teşviklerden yararlanabileceğiniz hakkında bilgi almak gibi birçok konuda deneyimli hizmetlerin faydası bulunur.

Deneyimli bordrolama hizmetleri ile gerek yapmanız gereken SGK giriş çıkışları ve bildirimleri, gerek ödemeniz gereken tutarlar olsun. Her alanda gerekli bildirimleri doğru zamanda alabilirsiniz.

Deneyimli Bordro Hizmeti Avantajları

Yukarıda kısaca bahsettiğimiz deneyimli bordrolama hizmetlerinin avantajlarını biraz daha detaylandırmak mümkündür. Deneyimli bordro hizmeti avantaları arasında kazancınızdan yapılacak olan kesintiler, ödenekler, vergiler, sigortalar konusunda ücret bordrolarında bütün detayların yer aldığı görülebilir. Ayrıca:

  • Personel maaş ödemelerinin bankaya bildirimi,
  • İşyeri açılışı için gerekli işlemlerin takibi, vergi dairesi ve SGK işlemlerinin eksiksiz şekilde yürütülmesi,
  • İşe alma ve işten çıkarma süreçlerinin takibi
  • Çalışanlarla ilgili SGK bildirimlerinin yapılması gibi birçok önemli süreç bordro hazırlama aşamasında yer alır.

Tazminat hesaplamalarının yapılması gibi birçok hayati konuda hatasız hizmet almak için siz de Bordrox deneyimli bordro hizmeti ile tanışabilirsiniz. Böylece ince hesap gerektiren işlerde hatasız bir sonuca ulaşarak şirketinizin yanlış bordro dökümleri yüzünden sorun yaşamasının önüne geçebilirsiniz.

Bordro dökümlerinin hazırlanmasından ziyade bordroda yer alacak rakamsal değerlerin doğruluğu son derece önemlidir. Alanında profesyonel bordro hizmeti veren Bordrox, size bu konuda bütün hesapları doğru oranları kullanarak yardımcı olur. Böylece kafanızı karıştıran zor hesaplarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Dış Kaynak Bordro Hizmetleri

Yukarıda bahsi geçen bütün bordro detaylarını çoğu firma kendi bünyesinde hesaplayarak aylık bordro dökümlerinin çıkarılmasını sağlar. Bütün bu iş süreçleri, İK biriminin omuzlarına yüklenir. Oysaki İK görevleri, çalışanların özlük haklarını düzenlemek ve işe alım süreçlerini yönetmekle ilgilidir.

Bir de hesaplanması zor ve hayati önem taşıyan bu oranlar ve rakamlar söz konusu olduğunda hata yapılma olasılığı yükselir. Küçük hatalar, yazılmayan bir küsurat, bir rakamın yanlış girilmesi ise belgede sahtecilik yapmaktan çok büyük idari cezalara yol açabilir.

Ayrıca muhtasar beyanname gibi belli dönemlerde bildirimi yapılması gereken belgelerin zamanında hazırlanması gerekir. Profesyonel ve deneyimli bordro hizmeti veren firmalar, size bu konuda hiçbir mağduriyet yaşatmazlar. İlgili konuda bildirimleri gerekli dönemlerde yaparak firmanız adına gerekli talimatları verebilirler.

Siz de şirketiniz için alanında bir numara bordro ve teşvik danışmanlığı veren Bordrox ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Profesyonel bordrolama hizmetleri için bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.