Bordrox Bordro Hizmetleri

[email protected]

Kaliteli Bordro Firması Hizmetleri”][vc_column_text]Eğer şirketinizde bütün iş süreçlerinin tıkır tıkır işlemesini istiyorsanız bu durumda aldığınız hizmetlerin kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Örneğin bordro hizmetleri için Türkiye’nin kaliteli bordro firması Bordrox ile çalışmanız sizi bordro süreçlerinde yaşayacağınız sıkıntılardan kurtarır.

Personel haklarını doğru şekilde vermeniz ve onları belgelemeniz güvenilir bir işveren olarak prestijinizi korumanıza yardımcıdır. Ancak en önemlisi şirketinizin yasal olarak bütün süreçleri belgelediğini bordro dökümleri ile kanıtlayabilirsiniz. Eğer herhangi bir yasal bildirimi bir işçi hakkını yanlış şekilde beyan ederseniz bu durumda şirketiniz için yüksek meblağlarda cezalar kesilebilir. Ancak bütün süreci sizin için yöneterek iş yükünüzü hafifleten profesyonel bordro firması Bordrox, sizi yasal denetimlerden alnınızın akıyla çıkarmak için hizmet verir.

Türkiye’nin Kaliteli Bordro Firması Bordrox

Bordrox olarak verdiğimiz bordro hizmetlerinde, İş Kanunu ve mevzuata uygun olarak en son uygulamalara ve güncellemelere uygun şekilde çalışmaktayız. Bu sayede firmanızda yapılması zorunlu ama firma bünyesinde olmasa da olabilecek birimlerin iş yükünü sizin için üstlenmekteyiz. Bu sayede şirketinizde  bir muhasebe birimi olmasına ya da İK birimi bulunmasına gerek kalmayabilir.

Bunların dışında bir İK biriminiz bulunsa bile, İK süreçlerini daha kolay bir hale getirmek ve iş yükünü azaltmak için dış kaynak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kısacası Türkiye’nin kaliteli bordro firması Bordrox olarak size hem ulusal hem de küresel anlamda son teknolojik sistemlerle hizmet vermekteyiz.

Bulut sistemleri ile verilerinizi güvenilir bir şekilde toplayarak fiziki dosyalama yöntemlerinde yaşanan sorunları azaltmaktayız. Müşteri bilgileriniz, aylık ve yıllık cironuz, şirket çalışan sayısının belgelenmesi gibi bütün işlemlerinizi eksiksiz şekilde bordro dökümlerinde göstermekteyiz.

Yapılacak mali denetimleri önceden haber vererek varsa eksik ya da bildirilmemiş beyannameleriniz için size rehberlik etmekteyiz. Amacımız kendi işinizi daha kaliteli ve tam konsantre şekilde yapabilmeniz için size alan yaratmaktır.

Bordrox Tarafından Verilen Hizmetler

Kaliteyi yakalamak, öncelikle fazlasıyla çalışmak, sektör tecrübesi edinmek, okumak ve araştırmak, son güncellememelerden haberdar olmak ile olabilir. Bütün bu yetkinliklere sahip, iş süreçlerine olduğu kadar mevzuata hakim bordro uzmanlarımız ve teşvik danışmanlarımız size hizmet verir. Türkiye’nin kaliteli bordro firması Bordrox hizmetleri arasında:

 • SGK personel işe giriş çıkış işlemleri
 • Maaş bordrosu dökümü
 • Şirket içi gelir gider ve ciro hesabının yapılması ve bunlara ait bordro dökümleri
 • Çalışan özlük hakları
 • AR-GE çalışmalarına özel olarak AR-GE bordrolama hizmetleri
 • İK süreçlerinin yönetimi
 • Şirket kuruluşları ve muhasebe kayıtları
 • Küresel bordro hizmeti
 • Teknik bordrolama
 • Puantaj hesabı
 • Şirket verileri ile ilgili raporlar vb birçok sürecin yönetimi yer alır.

Türkiye’nin bordro firması Bordrox aracılığıyla tüm bordro süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Süreçler hakkında bilgi almak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda eğer ihtiyacınız bordro hizmetleri dışında teşvik danışmanlığı ise bu konu ile ilgili de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Şimdi bizi arayarak mali süreçleri işin uzmanına bırakabilir sırtınızdaki yükten kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.